tamam
Zhangjiagang Auzoer Environmental Protection Equipment Co.,Ltd 86-512-58585068 Bessie@auzoer.com

Fabrika turu

Teklif Alın
Ana sayfa -

Zhangjiagang Auzoer Environmental Protection Equipment Co.,Ltd Fabrika turu

(pagekey=>aboutus)

Üretim hattı

Auzoer, filtre kartuşu ve filtre torbaları ile toz toplayıcılar serisi üretebilir. Lazer kesim makinesi, bükme makinesi, haddeleme makinesi, vb. Üretilebilir. Ürünler için, standart yüksek kaliteli karbon çelik malzemeyi kullanır ve mükemmel kaynak işlemine odaklanırız. PDM, CRM, ERP ve diğer bilgi yönetimini kullanarak ürün kalitesini ve zamanında teslimatı sağlamak için mühendislik ve imalat yönetimi.

OEM / ODM

Auzoer, modüler tasarım, hızlı teslimat ve uygun maliyetli özelliklere sahip toz toplayıcıları tasarlar ve üretir. Özelleştirilmiş olarak OEM / ODM serive tedarik edebiliriz. Aşağıdaki müşterilere hizmet veriyoruz.

Ar-Ge

Auzoer, aşağıdakileri içeren çeşitli uygulamalar için toz toplayıcı üretiminde uzmanlaşmıştır: farmasötik, metal öğütme, ahşap işleme, kompozitler, cilalama ve cilalama, püskürtme, kaynak dumanı, kimyasal karıştırma ve işleme (ıslak veya kuru).

Tüm tasarımcıları kontrol ettik ve kontrol edilen tüm prosedürleri sağlayan projeleri ve siparişleri takip etmek için PDM / ERP / CRM uygulamasını uyguladık. Hava akışı simülasyon kabuğunun gücü toz toplayıcıların verimli ve güvenli çalışmasını sağlamak için optimize edildi.